Płytki Piemme Ceramiche – to zawsze dobry wybór

Kuchnia, łazienka, przedpokój, taras, czy balkon – to miejsca, gdzie podłoga musi być nie tylko kwintesencją elegancji, ale też jakości i trwałości. Dlatego do tego typu pomieszczeń, czy przestrzeni szczególnie polecają się płytki podłogowe.


Wybierając produkty wykończeniowe należy zawsze kierować się połączeniem funkcjonalności oraz estetyki. A płytki ceramiczne Piemme Ceramiche takie połączenie w sobie zawierają. Przede wszystkim bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Jest to szalenie ważne szczególnie w kuchni i łazience, gdzie musi być czysto, a gdzie zabrudzenia powstają bardzo często. W kuchni na podłogę spadają przecież elementy przygotowywanych posiłków.

W łazience ciągle na podłodze jest woda, wejście w którą zaraz powoduje powstawanie plam. I dlatego właśnie płytki Piemme Ceramiche są tutaj idealne. wystarczy mop, czy chociażby mokra serwetka i po chwili podłoga znowu wygląda na elegancką. Co więcej, płytki są tak zabezpieczone, że nie przebarwiają się. Nie ma więc obaw, że po miesiącu użytkowania stracą swój naturalny kolor i staną się mozaiką barw pochodzących z zabrudzeń.


A co, jeśli chodzi o płytki na zewnątrz? I te zewnętrzne są niezwykle trwałe. Nie tylko są odporne na plamy, czy chodzenie, ale też na warunki atmosferyczne. Nawet, gdy więc zima jest sroga, latem świeci ostre słońce, a jesienią ciągle leje deszcz – takie płytki wciąż wyglądają, jakby były dopiero co położone. Są więc z pewnością bardzo dobrą inwestycją.

Włoskie płytki ceramiczne Piemme Ceramiche


A co z estetyką? Przecież nie każda płytka jest naprawdę elegancka. A nie każdy chciałby decydować się na niemodne wzornictwo, czy smutny kolor. Dla osób, które cenią sobie estetykę, najlepszym rozwiązaniem stają się włoskie płytki ceramiczne Piemme Ceramiche. Nie bez powodu są one jednymi z najczęściej wymiernych na rynku. Ich projektanci zawsze idą z duchem czasu. Wraz z każdym sezonem, proponują więc nowe wzornictwo i całkiem nowy design. Nigdy więc nie jest nudno, ani tym bardziej banalnie. I dlatego właśnie tak wiele osób na te właśnie płytki stawia, wybierając je do własnych domów,