Płytki ceramiczne włoskie do nowoczesnej łazienki

Kiedy urządzasz aranżację łazienki, z pewnością zależy Ci nie tylko na tym, by było to wnętrze funkcjonalne, ale również, by wystrój był miły dla oka. Wśród wielu modnych styli wnętrzarskich królują w ostatnim czasie te, które stawiają na przestronność wnętrza i minimalizm. Jak wykorzystać płytki ceramiczne włoskie, by uzyskać niepowtarzalne efekty w aranżacji wnętrza?

Jeśli chcesz uzyskać nowoczesny projekt łazienki, warto postawić na połączenie płytek ceramicznych z innymi materiałami wykończeniowymi. Ciekawym pomysłem może być np. zestawienie ich z jasnym drewnem. Uzyskamy dzięki temu wnętrze o skandynawskim klimacie, które będzie z jednej strony kojarzyć się z czystością, z drugiej zaś będzie ciepłe i przytulne. W takim wnętrzu doskonale sprawdzą się również lustra bez ram, które są niezbędnym wyposażeniem nowoczesnej łazienki.

Nowoczesne wnętrza lubią ciemne, wyraziste kolory. Możemy więc rozważyć zakup płytek ceramicznych włoskich do łazienki w jednolitym, ciemnym, matowym kolorze. Granat, grafit lub inne ciemne odcienie stworzą wrażenie głębi we wnętrzu. Połączenie ich z kontrastującym kolorem lub innym materiałem wykończeniowym może dać bardzo ciekawe efekty. W ciemnej łazience należy jednak pamiętać o zamontowaniu dodatkowego bocznego oświetlenia. Nada ono aranżacji przestronności, a także zwiększy wygodę korzystania z pomieszczenia.

Płytki hiszpańskie i włoskie możemy dziś wygodnie kupić przez internet. Najnowsze kolekcje znajdziesz na stronie https://www.domlazienkaplytki.pl/o-nas.